U11 • Putimský pohár 2014 do Prachatic

Putimský pohár kategorie U11 si tentokráte odváží domů tým FK Tatran Prachatice.
Putim hřiště

V krásném prostředí na hrázi putimského rybníka bojovali o Putimský pohár starší přípravky ročníku 2004.

Turnaj, který znovu podpořil starosta obce Putim Ing. Petr Matouš, se tentokrát odehrál systémem každý s každým a tak výsledek byl více než spravedlivý... a také těsný.

O vítězi rozhodlo skóre a to mělo o dvě branky lepší mužstvo z Prachatic a stalo se druhým vítězem Putimského poháru.

21.12.2012 22:17

Umbro Cup 2012 pro Dynamo ČB U11

V prvním ročníku turnaje o putovní pohár Umbro Cup vybojovalo vítězství mužstvo SK Dynamo České Budějovice. Turnaj byl zařazen v nejvyšší kategorii „Hrej fotbal! • Zlatá série“ a nabídl velice vyrovnané zápasy a napínavou podívanou. Vždyť vítězný tým okusil dvakrát hořkost porážky a ostatní zápasy vyhrál o jediný gól. Pořadatelé turnaje věří, že se všem zúčastněným ve Vodňanech líbilo a těší se na shledání při dalších turnajích „Hrej fotbal!“

Záznamy: 13 - 13 ze 13